Bytové domy PANORAMA ponúkajú kvalitné bývanie v pokojnej časti mesta Banská Bystrica.

Lokalita, ktorá Vás uchváti nie len nádhernou prírodou v bezprostrednej blízkosti mesta, ale najmä svojimi panoramatickými výhľadmi na mesto a jeho okolie. Táto lokalita v Banskej Bystrici sa nazýva Pršianska terasa, je vhodná pre všetky vekové kategórie, ktoré chcú bývať na skok od mesta a pritom aj v blízkosti prírody. Bytové domy vynikajú svojou polohou z pomedzi všetkých nových bytových projektov v Banskej Bystrici.

Projekt PANORAMA sa nachádza len 2 minúty autom (cca 1,5 km) od Hypermarketu TESCO, Coop Jednota, či OBI, alebo cca 5 minút autom (cca 3,5 km) od Obchodného centra Europa, Point, OC Radvaň PARK kde môžete nájsť obchody ako KIKA, ASKO, Mobelix, atď. a bývanie obkolesené prírodou môžu byť Vaše, pokiaľ si vyberiete a rezervujete svoj vysnívaný byt v práve realizovanom projekte obytného súboru 96 bytov „PANORAMA“ ktorého I. etapu (prvých 32 bytov a parkovacích miest ) Vám práve prinášame.

Predaj bytov PANORAMA – kvalitné bývanie obkolesené prírodou v pokojnej časti mesta B. Bystrica / Pršianska terasa

Výhody pre Vás:

Výhody pre Vás:

Blízkosť mesta a všetkej dostupnej infraštruktúry  (školy a škôlky sú v dosahu do 2 km, ostatná vybavenosť do 3,5 km)

Dostupnosť MHD (2 zastávky priamo na Pršianskej terase), ale aj 1 zastávka prímestskej dopravy

Najbližšie napojenie na rýchlostnú cestu R1 je len 1,5 km vzdialené

Všetky druhy inžinierskych sietí sú v lokalite, vrátane optického internetu Telekom

Veľmi dobré dopravné spojenie zaisťuje 9 spojov jednej linky MHDč.97  a 10 spojov prímestskej dopravy BB-Horné Pršany (spolu až 19 spojov denne)

V blízkosti bytov sa  nachádza detské ihrisko cca 150m, ihrisko využívajú prevažne rodiny s deťmi, ktoré  bývajú v tejto lokalite

Bližšie informácie Vám radi poskytnú naši makléri na info@realitymarket.sk alebo osobne v sídle našej spoločnosti,  prípadne na tel. linkách :

(v pracovných dňoch)  na tel. : 048/412 52 07, 412 55 37, 412 52 83 alebo 0907 811 166
(podľa vyťaženosti ) na tel.:  0907 054 907 alebo 0915 821 609

V prípade záujmu Vám pošleme podrobné pôdorysy jednotlivých bytov.

Fotogaléria

Fotogaléria